ДРУГИ МЕДИИ
БЛОГОВЕ
Враца - спорт

Шампион убедително победи аматьорски отбор

В първия кръг за Купата на България "Локомотив 1929" (Мездра) посрещна "Лудогорец". Едва ли някой се е надявал насериозно, че четвъртодивизионният тим ще се противопостави на именития си противник, но и самият факт, че малкият аматьорски клуб доведе в Мездра шампиона на страната, заслужава адмирации.

Гостите от Разград имаха пълно превъзходство в двубоя и се наложиха с 5-0. Първата част завърши 1-0 за гостите, след попадение на Смирнов в 16 минута. През второто полувреме резултатът набъбна до 5-0. Головете отбелязаха Ангуло в 50 минута, Лукас Саша в 63 минута, а на два пъти - в 68-та и 90 минута, се разписа младият Боримир Карамфилов, който влезе в игра след почивката.

"Локомотив 1929" (Мездра) - Владимир Славеев, Кристиян Кътов, Ивайло Георгиев, Емил Борисов, Юлиян Георгиев, Павел Марков, Петър Златков, Илия Илиев, Боян Цеков, Ангел Петров, Тихомир Найденов.

"Лудогорец" (Разград) - Георги Аргилашки, Христо Попадийн, Георги Терзиев, Александър Александров, Браян Ангуло, Лукас Саша, Олег Димитров, Александър Василев, Джоди Лукоки, Михаил Александров, Янаки Смирнов.

25 септември 2015 | 10:33 [назад]