ДРУГИ МЕДИИ
БЛОГОВЕ
Враца - спорт

Кайзера и Бислимов за мача

Наставникът на "Ботев" (Враца) Николай Тодоров - Кайзера остана доволен след 4:0 срещу "Вихър". Ето и неговия коментар: "Хареса ми представянето ни през първото полувреме и то до 30-та минута. След това се отпуснахме. Опитах се да коригирам това чрез първата смяна. Пропуснахме много положения, защото нападателите ни се чувстват прекалено сигурни и ги пропиляват. Компенсирахме с 3 красиви попадения, а това радва хората". Кайзера похвали гостите от Славяново, определяйки ги като най-добрият съперник, който е идвал във Враца.

Въпреки загубата на "Вихър" старши треньорът на отбора Красимир Бислимов не беше разочарован: "Дойдохме да играем футбол. Старахме се, но допуснахме грешки в защита, които бяха наказани. Резултатът не отговаря на показаното на терена". Той допълни, че очаква здрав мач между претендентите за "Б" група - "Ботев" и "Етър".

Останалите резултати от кръга: "Етър" - "Севлиево" 5:1, "Академик" - "Кариана" 0:0, "Ботев" (Лук) - "Партизан" 0:1, "Бдин" - "Гигант" 4:0, "Ботев" (Кз) - "Янтра" 0:0, "Павликени" - "Ювентус" 2:1 и "Левски" - "Трявна" 2:0.

05 април 2016 | 12:33 [назад]